vr 1-4-2022
|
|
|
|
|
|
Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 42
|
VEENENDAAL 2
|
19:00
|
DE KLEIMEPPERS 1
|
|
|
|
Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 75
|
DE KLEIMEPPERS 1
|
19:15
|
LEWABO 1
|
|
|
|
Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 82
|
DE KLEIMEPPERS 2
|
19:15
|
HERVELD 1
|
|
|
|
vr 8-4-2022
|
|
|
|
|
|
Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 58
|
SPITSBERGEN 2
|
19:00
|
DE KLEIMEPPERS 1
|
|
|
|
Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 60
|
TACHYS 2
|
19:00
|
DE KLEIMEPPERS 1
|
|
|
|
vr 15-4-2022
|
|
|
|
|
|
Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 75
|
RHENEN 2
|
19:00
|
DE KLEIMEPPERS 1
|
|
|
|
Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 82
|
LUNO 1
|
19:00
|
DE KLEIMEPPERS 2
|
|
|
|
Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 42
|
DE KLEIMEPPERS 1
|
19:15
|
LIENDEN 1
|
|
|
|
vr 22-4-2022
|
|
|
|
|
|
Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 58
|
DE KLEIMEPPERS 1
|
19:15
|
DE GELENBERG 3
|
|
|
|
Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 60
|
DE KLEIMEPPERS 1
|
19:15
|
LIENDEN 1
|
|
|
|
vr 29-4-2022
|
|
|
|
|
|
Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 75
|
DE HOGE WICK 2
|
19:00
|
DE KLEIMEPPERS 1
|
|
|
|
Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 42
|
DE KLEIMEPPERS 1
|
19:15
|
DE GELENBERG 2
|
|
|
|
Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 82
|
DE KLEIMEPPERS 2
|
19:15
|
LARSHEIM 1
|
|
|
|
vr 13-5-2022
|
|
|
|
|
|
Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 58
|
KELLENDONCK 1
|
19:00
|
DE KLEIMEPPERS 1
|
|
|
|
Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 60
|
VORMER 2
|
19:00
|
DE KLEIMEPPERS 1
|
|
|
|
vr 20-5-2022
|
|
|
|
|
|
Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 75
|
DE GELENBERG 2
|
19:00
|
DE KLEIMEPPERS 1
|
|
|
|
Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 42
|
DE KLEIMEPPERS 1
|
19:15
|
HORSSEN 2
|
|
|
|
Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 82
|
DE KLEIMEPPERS 2
|
19:15
|
DE GELENBERG 1
|
|
|
|
vr 27-5-2022
|
|
|
|
|
|
Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling
58
|
LIENDEN 1
|
19:00
|
DE KLEIMEPPERS 1
|
|
|
|
Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 60
|
BERG EN DAL 2
|
19:00
|
DE KLEIMEPPERS 1
|
|
|
|
vr 3-6-2022
|
|
|
|
|
|
Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 42
|
LUNO 5
|
19:00
|
DE KLEIMEPPERS 1
|
|
|
|
Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 82
|
NVLTB 3
|
19:00
|
DE KLEIMEPPERS 2
|
|
|
|
Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 75
|
DE KLEIMEPPERS 1
|
19:15
|
THE INSIDERS 1
|
|
|
|
vr 10-6-2022
|
|
|
|
|
|
Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 58
|
DE KLEIMEPPERS 1
|
19:15
|
NVLTB 1
|
|
|
|
Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 60
|
DE KLEIMEPPERS 1
|
19:15
|
DE HELSTER 4
|